Mooie camper/tentenplek aan het water. Voor stroom heb je daar wel best een kabel van 50m mee. We waren ook blij dat we ons eigen toilet meehadden want dat was toch heel ver stappen van de open tentplek. Het sanitair was zeer netjes, zowel toiletten als douches.
Août 2026 - Beatrijs C.
N'a pas laissé d'avis
Août 2026 - Steven S.
Zeer rustig en mooie ligging en ruime plaats . En dat jullie ook rekening gehouden hebben met onze wensen om samen te mogen staan met mijn ouders .
Août 2026 - Rottiers K.
Onze kampeertrip was absoluut fantastisch. We waren erg tevreden, dankjewel. Alles was tot in de puntjes verzorgd, er ontbrak niets. Schoon, netjes en de mensen waren hartelijk en vriendelijk. Er waren zeer schone toiletten en douches, maar die bevonden zich niet in het tentenkamp. Ze waren op loopafstand.
Juillet 2026 - Nurcan B.
N'a pas laissé d'avis
Juillet 2026 - Jeroen G.
Toplocatie daarom komen we ook al jaren opnieuw
Juillet 2026 - Wesley W.
Jeugdtijd herbeleven
Juillet 2026 - Eline S.
N'a pas laissé d'avis
Juin 2026 - Nanja V.
Het ligt aan de rivier, je kunt vanaf de camping een plons doen of gaan vissen/bootje varen.
Mai 2026 - Lotte B.
Het is een schone, niet te grote camping. Ligging aan de ourthe is super. De natuur in de omgeving is vanuit de camping wandelend en fietsend mooi te ontdekken.
Mai 2026 - Luuk K.
Beste, wij komen al meer dan 20j naar de kampeerplaats en is gewoon de perfecte plaats voor ons! Groetjes Ief
Mai 2026 - M.
Dat we in groep konden staan, mooi omgeving
Avril 2026 - Geert W.
Wij komen telkens voor enkele dagen en liefst buiten de drukke periodes en jullie vrije weide leent zich perfect om een top vakantie te hebben! Alles wordt proper onderhouden. We zijn bijna 20j trouwe klant en dat gaan we zo houden.
Octobre 2025 - Ief M.
N'a pas laissé d'avis
Septembre 2025 - Rudi W.
N'a pas laissé d'avis
Septembre 2025 - Oswald D.